,

THIRRJA E ENGJELLIT

Disponueshmëria:

Ka stok


8.80 

Ka stok

Krahasoni

Në telefon ata kishin gjithë jetën e tyre… New York. Aeroporti Kennedy. Në sallën e mbipopulluar të pritjes, një burrë dhe një grua përplasen keq. Grindje e vogël, dhe secili vazhdon rrugën e tij. Madlina dhe Xhonatani nuk ishin takuar kurrë, nuk do të duhej të rishiheshin asnjëherë. Viti: 2011 Faqe: 407 Autori: GUILLAUME MUSSO Zhanri: Romancë & Dramë

SKU: PM_YGDPAGG6 Kategori: , Etiketa: , ,

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “THIRRJA E ENGJELLIT”

Nuk ka ende komente.