Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Thumb Grips 8-pack For Controller Xbox One Trust

Kodi i produktit: 
PM_A4ZI14UJ

14.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Ato janë mbërthese për kontrollet e kontrollit tuaj Xbox One!

Në silikon të butë dhe të fortë, për preferencën personale

Mbron kontrolluesin tuaj nga konsumimi ndërsa ofron më shumë kapje

Në 4 ngjyra të ndryshme që i përshtaten stilit tuaj

Lehtë për tu vendosur, lehtë për t’u pastruar

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Trust

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Thumb Grips 8-pack For Controller Xbox One Trust”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit