Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Tigan (28 cm) Lamart LT1201

Kodi i produktit: 
PM_TKQNL7S3

25.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

  Përshkrimi

  Materiali – Alumin
  Sipërfaqja – jo ngjitëse
  Dimensioni – 28×5.5 cm
  Ngjyra – e kuqe

  Bërë nga alumini shumë i qëndrueshëm

  Tigani ka një sipërfaqe të brendshme prej mermeri që është rezistente ndaj konsumimit dhe pjekjes, me një bazë të trashë dhe një dorezë të butë shumë elegante

  Materiali jo-ngjitës prej mermeri pa përdorimin e PFOA (nuk lëshohen substanca toksike kur mbinxeheni) është shumë rezistent ndaj nxehtësisë, parandalon djegien e ushqimit dhe siguron gatim të shëndetshëm

  Mirëmbajtje dhe pastrim i lehtë

  Shiko më shumë

  Më shumë informata

  Modeli

  Lamart

  Koha e dërgesës

  Shteti

  Prodhuesi

  Shiko më shumë

  Vlerësimet e klientëve

  Nuk ka ende komente

  Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

  newsletter

  "*" indicates required fields

  Emri:*
  This field is for validation purposes and should be left unchanged.
  Llogaria ime
  Shporta
  Lista e dëshirave
  Kategoritë
  Auto
  Teknologji
  Veshmbathje
  Kozmetikë
  Vichy
  Grim
  Kujdes oral
  Kujdes për flokë
  Kujdes për lëkurë
  Kujdes personal
  Parfum
  Sete
  Aksesorë
  Fëmijë
  Shëndetësi
  Shtëpi
  Vegla pune
  Sport
  Pije
  Librari
  Prodhime Vendore
  Zbritjet Verore
  Ndryshoni monedhën:

  Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

  Instaloni
  ×
  envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
  Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit