Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Tigan për krepa (28 cm) Lamart LT1205

Kodi i produktit: 
PM_Q8DUFL19

20.50 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Bërë nga alumini shumë i qëndrueshëm.

Tava ka një sipërfaqe të brendshme prej mermeri që është rezistente ndaj konsumimit dhe pjekjes, me një bazë të trashë dhe një dorezë të butë shumë elegante.

Materiali jo-ngjitës prej mermeri pa përdorimin e PFOA (nuk lëshohen substanca toksike kur mbinxehen është shumë rezistent ndaj nxehtësisë, parandalon pjekjen e ushqimit, gatim i shëndetshëm.

Mirëmbajtje dhe pastrim i lehtë. Materiali – Alumin.

Sipërfaqja – jo ngjitëse.

Madhësia – 28 cm.

Ngjyra – e kuqe.

Thellësia – 2 cm.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Lamart

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Tigan për krepa (28 cm) Lamart LT1205”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit