Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Tigan skare (26cm) Lamart LT1140

Kodi i produktit: 
PM_T75X92Q1

23.20 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Prodhuesi: Lamart Produkti është i prodhuar nga alumini shumë i qëndrueshëm. Ka një sipërfaqe të brendshme mermeri e cila është rezistente ndaj gërryerjes dhe pjekjes, me një bazë të trashë dhe me një dorezë shumë të butë. Materiali mermer jo-ngjitës është shumë rezistent ndaj nxehtësisë, parandalon djegien e ushqimit. Mirëmbajtje dhe pastrim i lehtë. Diametri 26cm Dimensionet 4x26cm Lartësia 4cm Gjerësia 26cm

Më shumë informata

Modeli

Lamart

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit