Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

TIGRI QE ERDHI PER CAJ

Kodi i produktit: 
PM_9L833FLS

3.50 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Na ishte një herë, një vajzë e vogël, që quhej Sofia. Ajo pinte çaj me mamin e saj në kuzhinë. Papritur nje ditë, kur Sofia dhe mami i saj ishin ulur për çaj ra zilja e derës ra. Kush të jetë vallë? Ai që sigurisht nuk e prisnin, te dera u shfaq një tigër i madh me një gëzof plot vija! Viti:2016 Faqe: 32 Autori: JUDITH KERR

Shiko më shumë

Më shumë informata

Peshë 0.8 kg
Modeli
Lloji

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “TIGRI QE ERDHI PER CAJ”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit