Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Switch Tp-Link TL-SG105PE

Kodi i produktit: 
PM_J8KRAP7C

51.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Pesë porte RJ45 10/100/1000 Mbps
E pajisur me katër porte 802.3af/at PoE+ me deri në 30 W për çdo port, të dhënat dhe energjia mund të transferohen në një kabllo të vetme
Mbështet fuqinë PoE deri në 65 W për të gjitha portat PoE
Ofron monitorimin e rrjetit, prioritizimin e trafikut, veçoritë VLAN dhe Rimëkëmbjen automatike të PoE
Konfigurimi i thjeshtë i rrjetit në krye të lidhjes plug-and-play
Ndërfaqja e përdoruesit e bazuar në ueb dhe Easy Smart Configuration Utility thjeshtojnë konfigurimin

Shiko më shumë

Më shumë informata

Shteti

Koha e dërgesës

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit