Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Toilette Victor & Rolf Spicebomb Eau De, 50ml

Kodi i produktit: 
PM_9PHF65CD

69.94 

S’ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Spicebomb nga Viktor&Rolf është një aromë djegëse druri për meshkuj. Spicebomb u lançua në vitin 2012. Notat kryesore janë Piper Rozë, Elemi, Bergamot dhe Grejpfrut; notat e mesme janë kanella, shafrani dhe paprika; notat bazë janë Duhani, Lëkura dhe Vetiveri.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Prodhuesi

Koha e dërgesës

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit