Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Top Face loose Highlighter 003

Kodi i produktit: 
PM_889MA92J

7.65 

(-14%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Highlighter, rimeli dhe shkëlqimi i buzëve të gjitha në një produkt. Topface Loose Highlighter është një produkt shumëfunksional. Përveç përdorimit tradicional, mos ngurroni ta vendosni atë në qepallat dhe buzët (pasi i keni lagur me balsam ose sipër buzëkuqit tuaj të preferuar) për të marrë një pamje në modë dhe të jeni në trend.

Theksimi duhet të vendoset në pjesët e spikatura të fytyrës - mollëzat, urën e hundës, mesin e ballit, "këpusin" mbi buzën e sipërme dhe mesin e buzës së poshtme, në mes të mjekrës .

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Top Face

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Top Face loose Highlighter 003”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit