Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Toster 3 në 1 SENCOR SSM 9400SS

Kodi i produktit: 
PM_CF3FB72N

59.90 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Lloji i Produktit: Sendwich Makers Përshkrim i Produktit: Grill dhe Toster SENCOR SSM 9400SS 3-in-1 Prodhuesi: Sencor Kodi nga Prodhuesi: 41000840 Garancioni (Muaj): 24 Përgatitni 4 sanduiçe ,mish skare apo petulla. 3 pllaka të pjekjës që ndërrohen. Kontroll automatik i temperaturës. Sipërfaqet e pjekjes nuk ngjesin dhe pastrohen shumë lehtë. Dorëza dhe trupi i Izoluar nga nxehtësia. Treguesi i energjisë - me dritë të kuqe. Gati për pjekje - me dritë të gjelbërt. Siguresë termike. Gjatësia e kabllit : 85 cm Përmasat (l x w x h): 225 x 224 x 86 mm Pesha: 1,16 kg

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Sencor

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit