Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Tp-link 8-port 10/100mbps desktop switch

Kodi i produktit: 
PM_WLB9W9X3

15.50 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Ndërprerësi i shpejtë Ethernet TP-Link TL-SF1008D është krijuar për përdoruesit e SOHO (Zyra e Vogël / Zyra e Brendshme) ose e grupeve të punës. Të 8 portat mbështesin automatikisht MDI / MDIX, nuk ka pse të shqetësoheni për llojin e kabllit, thjesht vendosni dhe luani. Për më tepër, me teknologjinë inovative me efiçiencë të energjisë, TL-SF1008D mund të kursejë deri në 60% * të konsumit të energjisë dhe 70% të materialit të paketimit mund të riciklohet, duke e bërë atë një zgjidhje eko-miqësore për rrjetin e biznesit tuaj

Më shumë informata

Modeli

TP-Link

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit