Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Traktor dhe rimorkio për fëmijë Pilsan, kuqe

Kodi i produktit: 
PM_HLEC4U47

65.00 

(-13%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Pedale dhe zinxhir

Rimorkio mund të anohet

Dizajn elegant dhe ergonomik

Bërë nga materiale të sigurta për fëmijët, jo kancerogjene

TË DHËNAT TEKNIKE:

Mosha: 3+ vjet

Përmasat ( LxWxH ): 95x51x51 cm

Pesha: 9,66 Kg

Pesha maksimale e mbështetur: 50 Kg

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Pilsan

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Traktor dhe rimorkio për fëmijë Pilsan, kuqe”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit