, ,

Trenerkë pune per femra NEO

Disponueshmëria:

Ka stok


15.00 

Ka stok

Krahasoni

Falë jakës së lartë dhe pjesës së pasme të zgjatur të këtij produkti, rehati shtesë do të sigurohet kur punoni në një mjedis me temperatura të ulëta.

Gjithashtu, xhaketa është e pajisur me tre xhepa të thellë me zinxhir dhe plotëson të gjitha standardet evropiane të sigurisë.

Masa S

SKU: PM_X9QN1D6M Kategori: , , Etiketa: , ,

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “Trenerkë pune per femra NEO”

Nuk ka ende komente.