Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

UPS Tripplite SmartOnline 200-240V 10kVA 9kW Double-Conversion

Kodi i produktit: 
PM_MM5JZC1C

3,680.00 

(-10%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Tripplite SmartOnline 200-240V 10kVA 9kW Double-Conversion UPS, 6U, Extended Run, Network Card Slot, USB, DB9, Bypass Switch,C19

Tripp Lite SU10000RT3UG 10kVA / 10,000 VA / 9000 vat në internet, sistem UPS me konvertim të dyfishtë në konfigurimin total të raftit/kullës 6U (moduli i energjisë 3U UPS dhe paketa e baterisë së jashtme 3U)

Kondicionimi i energjisë aktive me kohë të plotë siguron dalje AC të pastër dhe të vazhdueshme me konvertim të dyfishtë pa luhatje të tensionit, ndërprerje të energjisë dhe zhurmë të linjës

 

Shiko më shumë

Më shumë informata

Prodhuesi

Shteti

Garancioni

12 muaj

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit