Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Trotinet Elektrik BRUNOTECH BR-M9, i bardhë

Kodi i produktit: 
PM_FDB1RLW7

299.90 

(-15%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

  Përshkrimi

  Madhesia e rrotave: 21.6cm/ 8.5inch
  Pesha maximale e lejuar:100 KG
  Shpejtesia maximale: 25KM/ hr
  Range: 8.7ah 25-40km
  Ky kilometrazh matet me biçikletën e ngarkuar plotësisht, temperaturën 25°C, ngarkesën 75 kg dhe shpejtësinë e ecjes 20 km/h në rrugë të sheshtë.
  Kilometrazhet aktuale i nënshtrohen ngarkesës, temperaturës, shpejtësisë së erës, gjendjes së rrugës dhe zakonit të operimit të ngasësit.
  Lloji i frenimit: Rear (Disc Brake)
  Koha e mbushjes: adapter, 3~4 ore
  Kapaciteti i bateris:7.8ah
  Voltazhi i bateris standarde: 36V
  Fuqia e motorit : 250W
  Lloj i gomave :I plote
  Aplikacioni: “YOUFS” PlayStory and AAP

  Shiko më shumë

  Më shumë informata

  Prodhuesi

  Shteti

  Koha e dërgesës

  Shiko më shumë

  Vlerësimet e klientëve

  Nuk ka ende komente

  Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

  newsletter

  "*" indicates required fields

  Emri:*
  This field is for validation purposes and should be left unchanged.
  Llogaria ime
  Shporta
  Lista e dëshirave
  Kategoritë
  Auto
  Teknologji
  Veshmbathje
  Kozmetikë
  Vichy
  Grim
  Kujdes oral
  Kujdes për flokë
  Kujdes për lëkurë
  Kujdes personal
  Parfum
  Sete
  Aksesorë
  Fëmijë
  Shëndetësi
  Shtëpi
  Vegla pune
  Sport
  Pije
  Librari
  Prodhime Vendore
  Zbritjet Verore
  Ndryshoni monedhën:

  Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

  Instaloni
  ×
  envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
  Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit