Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Dëgjuese Gaming Trust GXT 307B Ravu

Kodi i produktit: 
PM_RH24YJYO

18.70 

(-29%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Kto kufje lojërash me mikrofon të palosshëm dhe shiritin e rregullueshëm të kokës do ti përshtatet të gjitha nevojave tuaja të lojërave në mënyrë të përsosur. Lidheni atë me PlayStation 4 tuaj dhe jeni gati për lojë.Kufjet Ravu përmbajnë një mikrofon të palosshëm me një model regjistrimi gjithëdrejtues. Ai e merr zërin tuaj lehtë gjatë bisedës. Ju mund ta përkulni mikrofonin në çdo pozicion që është më i mirë për ju.Njësitë prej një 40 mm ju japin tingullin që kërkoni. Lidhni kabllon 2-metërshe me prizën 3.5 mm në konsolën tuaj ose lidhni kabllon shtesë për përdorim me PC-në ose laptopin tuaj.

-Përmasat: 4 x 7,6 x 12,4 cm
-Modeli :GXT 307 Ravu
-Garancioni: 12 Muaj

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Trust

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Dëgjuese Gaming Trust GXT 307B Ravu”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit