Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Ulëse ushiqmi Shema

Kodi i produktit: 
PM_MR9Y4RMX

65.00 

(-32%)

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Është bërë nga materiale të cilësisë së lartë, të sigurta dhe jo toksike, pa dëm për fëmijën. Sedilja portative është e palosshme, e lehtë për t'u mbajtur. Është i lehtë, i palosshëm dhe mund të përdoret për një kohë të gjatë. Kjo tavolinë është e dizajnuar me ndenjësen dhe mbështetjen e shpinës, të cilat mund të hiqen lehtësisht nga karrigia për t'u përdorur. Kjo karrige ushqimi me shpinë të lartë është e përkryer për fëmijën tuaj. Karrigia e palosshme është e përkryer për shtëpi, dhoma gjumi, çerdhe, ambiente pritjeje, festa dhe aktivitete të tjera të brendshme ose të jashtme si dhoma e ngrënies. Përvetëson materialin plastik me cilësi të lartë, i cili nuk dëmtohet lehtë. Sedilja ngritëse është e përshtatshme për t'u përdorur për fëmijën. Baza me dy shtresa dhe trashja e sediljes, dhe nuk është e lehtë të thyhet apo të bjerë, përforcuesit janë më shumë karrige sdining. Sediljet janë prej lëkure të trashë pu, e cila është e fortë dhe e qëndrueshme.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Prodhuesi

Shteti

Koha e dërgesës

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit