Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Ulëse ushqimi Aspen, mint

Kodi i produktit: 
PM_XSO8UW9Q

105.00 

(-19%)

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Ulëse ushqimi Aspen e parashikuar për fëmijë nga 6+ muaj dhe peshë maksimale deri në 15 kg. Konvertueshme në një karrige përforcuese me një shtypje të një butoni. Sedilje e madhe ekstra e rehatshme me jastëk të lëvizshëm të bërë nga lëkurë ECO me cilësi të lartë për pastrim të lehtë. 7 pozicione lartësie. Sirtari i rregullueshëm i ushqimit të dyfishtë me 3 pozicione dhe pjesën e sipërme të lëvizshme për pastrim më të lehtë. Mbështetëse për këmbën e rregullueshme - 3 pozicione. 2 rrota dhe 2 tapa; Parzmore me 5 pika me jastëk të butë të shpatullave; Sistemi i ri në këmbë i lirë e bën karrigen lehtë të paloset.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Aspen

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Ulëse ushqimi Aspen, mint”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit