Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Ulëse ushqimi për bebe, hiri

Kodi i produktit: 
PM_7461NJSR

25.00 

(-17%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Karrigia e lartë me strukturën e saj praktike dhe të lehtë, e bën ushqimin dhe argëtimin më komod për prindërit dhe foshnjat. mund te jete karrige e larte e perdorur nga 6 muaj deri ne 3 vjec. Përveç zonës së tij të madhe të ndenjësisë, rripit të sigurimit me 5 pika dhe këmbëve që nuk rrëshqasin, ajo ka të gjitha veçoritë e nevojshme për ushqim të sigurt me sediljen e saj me pjerrësi 110 gradë që ofron shtrirje. Produkti i projektuar prej vitesh në përdorim i kontribuon edhe buxhetit të familjes me çmimin e tij të përballueshëm. Tabaka e karriges së lartë mund të hiqet lehtësisht dhe të vendoset përsëri. Pads me modele shumëngjyrëshe i shtojnë gëzim dhe argëtim komoditetit të produktit.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Prodhuesi

Shteti

Modeli

Babyjem

Koha e dërgesës

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit