-9%
, ,

Ulëse ushqimi Scaut, hiri

Disponueshmëria:

S’ka stok


58.00  64.00 

S’ka stok

Krahasoni

Dizajn kompakt Produkti ka një aksesor shporte Mbulesë PVC për pastrim të lehtë Një rrip sigurimi me 5 pika do të sigurojë sigurinë e fëmijës tuaj Palosje dhe ruajtje e lehtë Pesha: 5 kg

SKU: PM_D38Y5O43 Kategori: , , Etiketa: , , , ,

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “Ulëse ushqimi Scaut, hiri”

Nuk ka ende komente.