Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Ulëse veture Delux , e zezë

Kodi i produktit: 
PM_YU13VKX5

81.90 

(-9%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Ulëse e makinës Cangaroo Delux është krijuar për fëmijë nga 9 deri në 36 kg .

Duhet te jete e montuar në drejtim të lëvizjes së makinës

Pajisur me një jastëk shtesë që mund të hiqet lehtësisht .

Mbështetësja e kokës mund të rregullohet në tre nivele .

Kur përdoret për llojin 3 , mbështetësja mund të hiqet dhe të përdoret vetëm pjesa e poshtme .

Përmasat : 42x31x70 cm

Ngjyra : E zezë

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Delux

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Ulëse veture Delux , e zezë”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit