,

Une Isha I Biri I Sadamit

Disponueshmëria:

Ka stok


8.00 

Ka stok

Krahasoni

Nga frika e atentateve, Sadam Huseini ngriti një sistem të rafinuar dytëshorësh për veten dhe familjen. Njëri prej tyre ishte Latif Jahija. Për vite të tëra e detyruan të dublonte Odai Hyseinin, njeriun e dytë më të fuqishëm të Irakut.          -Viti I botimit: 2004      -Faqe:320   – Autori:Latif Yahia

SKU: PM_439HWOKD Kategori: , Etiketa: , ,

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “Une Isha I Biri I Sadamit”

Nuk ka ende komente.