Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

APC Easy 900VA, Shuko

Kodi i produktit: 
PM_KVMRW93N

119.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

UPS cilësor me rezervë baterie dhe mbrojtje nga mbitensioni për elektronikën dhe kompjuterët. Ofron fuqinë më të lartë prej 480 W / 900 VA me një topologji të linjës interaktive.Përparësitë kryesore:- Siguron energji kalimtare të baterisë kur energjia AC nuk është e disponueshme;- Dizajni i lehtë dhe modern mund të jetë vertikal, horizontal ose i montuar në mur për t'iu përshtatur të gjitha asambleve elektronike dhe përputhet me modelin e brendshëm;- Rregullimi i përmirësuar automatik i tensionit (Automatic Voltage Regulation - AVR);- Ndani bazat e bllokut të transformatorit që mbrojnë pajisjet me blloqe hyrëse të transformatorit pa bllokuar bazat e tjera.Mbroni UPS-in e shtëpisë tuaj nga mbingarkesa, luhatjet e tensionit në rrjet, qarqet e shkurtra, gabimet e instalimit dhe dëmtimi i baterisë për shkak të tensionit të ulët. Pajisja ofron një alarm për dështimin e baterisë. Ai gjithashtu siguron paralajmërim të hershëm të problemeve të baterisë, duke mundësuar mirëmbajtje të hershme parandaluese.Menaxhimi i brendshëm inteligjent i baterisë maksimizon jetën e baterisë, besueshmërinë dhe performancën përmes karikimit inteligjent me saktësi.Ndërfaqja: hyrja: CEE7, prizat: 2 x SHUKO GERMAN.

Më shumë informata

Koha e dërgesës

Prodhuesi

Shteti

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit