Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 
Ofertë!

UPS CyberPower BU650E

Kodi i produktit: 
PM_ZFPK682J

55.95 

(-19%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

UPS CyberPower BU650E është një burim rezervë i energjisë që ofron mbrojtje për pajisje edhe gjatë problemeve me energji elektrike. I licencuar nga GreenPower UPS™ Bypass arrin konsum jashtëzakonisht të ulët të energjisë për të reduktuar kostot e energjisë dhe lejon një temperaturë më të ulët të funksionimit që zgjat jetëgjatësinë e baterisë. Karakteristika të tjera përfshijnë mbrojtjen nga mbingarkesa, filtrin EMI dhe alarmin e konfigurueshëm për të mbrojtur pajisjet tuaja. Kapaciteti i tij është 650/360 W.

Më shumë informata

Koha e dërgesës

Garancion

24 muaj

Prodhuesi

Shteti

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit