, ,

Usb Flash Adata 32Gb AUV150-32G-RBK

Disponueshmëria:

Ka stok


16.90 

Ka stok

Krahasoni

Tani nuk ka asnjë arsye për t’iu shmangur kostos më të lartë të ndërfaqes USB 3.0. DashDrive UV150 sjell komoditetin dhe shpejtësinë e disqeve premium USB për konsumatorët me mendje buxhetore.

Një model i dobishëm i kapakut Snap-On e mban kapakun e makinës të sigurt dhe të qetë në pjesën e pasme të pajisjes, duke parandaluar zhdukjen e kapakut, si dhe dukej mjaft i freskët.

SKU: PM_L98878G7 Kategori: , , Etiketa: , , ,

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “Usb Flash Adata 32Gb AUV150-32G-RBK”

Nuk ka ende komente.