Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Usb Flash Adata 32Gb AUV150-32G-RRD

Kodi i produktit: 
PM_SNB53DPD

16.90 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Dash Drive Uv150 Sjell Lehtësinë dhe Shpejtësinë e Disqeve Premium USB Për Konsumatorët me Mendje Buxhetore Kështu që Tani Nuk ka Arsye për Të Larguar Nga Kostoja më e Lartë e Ndërfaqes USB 3.0. Adata Uv150 i Ri Kombinon një Vështrim Klasik me Çmimet Ekonomike

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

ADATA

LLOJI USB

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Usb Flash Adata 32Gb AUV150-32G-RRD”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit