Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Vaj për flokë Hask Keratin Protein Oil, 18 ml

Kodi i produktit: 
PM_7WV6PG91

3.50 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Në mënyrë që të posedoni flokë të shëndetshme, marka Hask ka sjellë në treg vajin ushqyes të flokëve,i cili bën hidratimin e të gjitha llojeve të flokëve. Produkti gjithashtu bën edhe rihidratimin, zbutjen dhe riparimin e flokëve dhe i furnizon flokët me aromë të këndshme.

Më shumë informata

Lloji i produktit

Vaj për flokë

Koha e dërgesës

Prodhuesi

Shteti

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit