Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

VAJZA ONLINE

Kodi i produktit: 
PM_65734VUQ

8.70 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Bota e fshehtë e internetit, jeta virtuale që vitet e fundit ka zëvendësuar atë reale, vjen në faqet e librit “Vajza online”, nga autorja e njohur në mbarë botën, Zoe Sugg. Nën pseudonimin Vajza Online, Peni shkruan në një blog ndjenjat e saja të fshehura në lidhje me miqësitë, djemtë, familjen e saj të krisur dhe krizat e panikut, që po i nxijnë jetën. Kur gjërat shkojnë zi e më zi, familja e çon krejt papritmas në Nju Jork, ku njihet me Noah: një amerikan fantastik, që i bie ëmbëlsisht kitarës. Krejt pa menduar, Peni fillon të bjerë në dashuri... dhe shkruan për çdo çast të saj në blog. Por edhe Noah e ka një sekret... i cili rrezikon të shkatërrojë fshehtësitë e Penit dhe miqësinë e saj të ngushtë... përgjithmone. Viti:2014 Faqe: 346 Autori: ZOE SUGG

Më shumë informata

Peshë 0.8 kg
Modeli
Lloji

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit