Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

VAJZA SHUSHKE 2 MODELJA E PAPERSHTATSHME

Kodi i produktit: 
PM_ZIXACJA6

8.70 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Harriet e di se modelingu nuk të transformon. Ajo e di se të qenit një tip i veçantë, si për shembull ari polar nuk është domosdoshmërisht një gjë e keqe. Dhe që një perosn mesatar ha një ton ushqim në vit, edhe pse njerka e saj, që është shtatzanë, po përpiqet që të bëjë më të mirën në këtë drejtim. Ajo që nuk e di Harriert është se ku do të shkojë ajo për të humbur kilet pasi të sjellë në jetë fëmijën e saj. Me plane të shumta udhëtimi për verë, sfilada modelimi në Japoni, duken shance të përsosura për të ikur sa më larg shtëpisë. Por asgjë nuk mund ta përgatisë Harriert për çmenduritë e Tokios, konkursin e saj të modelimit dhe gjyshen e saj të tmerrshme. Apo duke ndjekur kudo ku shkon Nikun e mrekullueshëm. Për shkak se këtë herë Harriet e di se si ndihet një zemër e thyer. A mund ta gjejë një vajzë shushkë vendin e saj në anën tjetër të botës apo ka humbur për mirë Harriet? Viti:2017 Faqe: 394 Autori: HOLLY SMALE

Më shumë informata

Peshë 0.8 kg
Modeli
Lloji

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit