Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Byzylyk STORM MIMI BRACELET GOLD

Kodi i produktit: 
PM_HRWCMH1I

80.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Byzylyku STORM Mimi përmban një hijeshi të lezetshme xhami të mbushur me kristale lundruese Swarovski që lëvizin lirshëm rreth sharmit duke ndjekur çdo lëvizje tuajën. Byzylyku Mimi është bërë nga çelik inox i lëmuar dhe disponohet në ar, argjend dhe rozë. Gjerdan, vathë dhe unazë që përputhen gjithashtu në dispozicion.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Prodhuesi

Shteti

Modeli

STORM

Koha e dërgesës

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit