Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Vazhdues i gypit kompresorit I jashtem 3/8""

Kodi i produktit: 
PM_E35H1LPF

8.70 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Lidhje e shpejtë NEO për kompresorin e ajrit i bërë prej çeliku inox dhe bronzi me cilësi të lartë. Presioni maksimal i funksionimit 16 bar. Një produkt i shënuar në CE që vërteton pajtueshmërinë me direktivat e sigurisë. Marka NEO gjithashtu plotëson nevojat profesionale Lidhja e shpejtë për kompresorin e ajrit, fijet e jashtme, çelik inox, bronzi

Më shumë informata

Modeli

Neo tools

LLOJI I VEGLAVE PËR PUNË

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit