Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

VENDI I RREFENJAVE RIKTHIMI I SHTRIGANES

Kodi i produktit: 
PM_HA3Y8NNK

10.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Vendi i Rrëfenjave nuk është më ai vend që Alex dhe Conner mbajnë mend nga udhëtimi i tyre i parë. Shtrigania që mallkoi Bukuroshen e Fjetur, është rikthyer më një dëshirë të madhe për hakmarrje. E gjithë toka e përrallave gjendet përpara një rreziku shumë të madh... Mos e humbisni serinë e dytë të Vendit të Rrëfenjave. Viti: 2018 Faqe: 523 Autori: CHRIS COLFER

Më shumë informata

Peshë 0.8 kg
Modeli
Lloji

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit