,

VENDI I RREFENJAVE RIKTHIMI I SHTRIGANES

Disponueshmëria:

Ka stok


10.00 

Ka stok

Krahasoni

Vendi i Rrëfenjave nuk është më ai vend që Alex dhe Conner mbajnë mend nga udhëtimi i tyre i parë. Shtrigania që mallkoi Bukuroshen e Fjetur, është rikthyer më një dëshirë të madhe për hakmarrje. E gjithë toka e përrallave gjendet përpara një rreziku shumë të madh… Mos e humbisni serinë e dytë të Vendit të Rrëfenjave. Viti: 2018 Faqe: 523 Autori: CHRIS COLFER

SKU: PM_HA3Y8NNK Kategori: , Etiketa: ,

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “VENDI I RREFENJAVE RIKTHIMI I SHTRIGANES”

Nuk ka ende komente.