Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Verbatim 98089 Folio Pocket Case for iPhone 5/5S (Vanilla White)

Kodi i produktit: 
PM_DIWOS8OK

14.75 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Xhepi Verbatim Folio për iPhone 5 siguron mbrojtje gjatë lëvizjes nga gërvishtjet dhe pikat, dhe me lehtësi paloset në një mbajtëse për iPhone tuaj.

Kjo kasë telefoni mban iPhone 5 tuaj të sigurt në vend me një djep të integruar ndërsa jep akses të plotë në të gjitha butonat pa pasur nevojë të hiqni për përdorim.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Verbatim

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Verbatim 98089 Folio Pocket Case for iPhone 5/5S (Vanilla White)”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit