Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Veshje te brendshme termale

Kodi i produktit: 
PM_O9O8248C

17.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Veshje brendshme termale është bërë me fanellë me cilësi të lartë që siguron mbrojtje nga i ftohti. Të brendshmet termosetuese pa tela janë shumë të buta dhe të këndshme për trupin, për shkak të strukturës së saj, të quajtur "lëkura e dytë", siguron komoditet të lartë të veshjes. Struktura e pëlhurës së thurur garanton heqjen e shpejtë të lagështisë dhe mbajtjen e nxehtësisë. Zonat prej pëlhure të thurur me një strukturë të veçantë janë të vendosura në zonat anatomike që janë më të prirura për djersitje. Marka NEO nuk dështon kurrë profesionistë dhe mjeshtër.

Masat S,M,L,XL

Më shumë informata

Modeli

Neo tools

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit