, ,

Veshje te brendshme termale

Disponueshmëria:

Ka stok


17.00 

Ka stok

Krahasoni

Veshje brendshme termale është bërë me fanellë me cilësi të lartë që siguron mbrojtje nga i ftohti. Të brendshmet termosetuese pa tela janë shumë të buta dhe të këndshme për trupin, për shkak të strukturës së saj, të quajtur “lëkura e dytë”, siguron komoditet të lartë të veshjes. Struktura e pëlhurës së thurur garanton heqjen e shpejtë të lagështisë dhe mbajtjen e nxehtësisë. Zonat prej pëlhure të thurur me një strukturë të veçantë janë të vendosura në zonat anatomike që janë më të prirura për djersitje. Marka NEO nuk dështon kurrë profesionistë dhe mjeshtër.

Masat S,M,L,XL

SKU: PM_O9O8248C Kategori: , , Etiketa: , , ,

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “Veshje te brendshme termale”

Nuk ka ende komente.