Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Veshje te brendshme termale Neo Tools

Kodi i produktit: 
PM_64EB331X

16.80 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Pantallonat termoaktive NEO janë bërë nga veshje të thurura me cilësi të lartë që sigurojnë mbrojtje nga të ftohtit. Struktura e pëlhurës së thurur garanton heqjen e shpejtë të lagështisë dhe mbajtjen e nxehtësisë. Zonat prej pëlhure të thurur me një strukturë të veçantë janë të vendosura në zonat anatomike që janë më të prirura për djersitje.

Materiali:

63% polymaide

32% polister

5% elastike

Madhësia: S/M , L/Xl

Më shumë informata

Modeli

Neo tools

LLOJI I VESHMBATHJES PËR PUNË

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit