,

VETEM MIDIS NESH

Disponueshmëria:

Ka stok


8.80 

Ka stok

Krahasoni

Ky libër është një guidë e shkëlqyer prindërimi për marrëdhëniet mes nënës dhe vajzës, i përgatitur nga nënë e bijë, Meredith dhe Sofie Jacobs. Prandaj shërben edhe si një ditar pa stres, pa rregulla për vajzat dhe nënat e tyre. Viti:2019 Faqe: 144 Autori: MEREDITH AND SOFIE JACOBS

SKU: PM_729TH2VD Kategori: , Etiketa: , ,

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “VETEM MIDIS NESH”

Nuk ka ende komente.