Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Kabllo Hama VGA, 1.80 m, 42089

Kodi i produktit: 
PM_8QYNCV69

7.90 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Kabllo për lidhjen e një PC / Laptop në një monitor / TV ose projektues, jashtëzakonisht elastikë dhe ka lidhëse shume te forta,rekomandohet deri në madhësinë e monitorit max. 43 cm (17 ")

Mbrojtje shtesë për një zvogëlim të mirë të ndërhyrjes elektromagnetike

Përçues i brendshëm i bërë nga bakri për cilësit më të mira të transmetimit

Ngjyra: Hiri

Gjatësija: 1.8m

Lidhësit: HDD connector, 15-pin

Shiko më shumë

Më shumë informata

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Kabllo Hama VGA, 1.80 m, 42089”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit