Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Dispenser për sapun të lengshëm Vialli - 500 ml

Kodi i produktit: 
PM_LF646223

13.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Ju mund ta përdorni këtë shpërndarës sapuni për të ruajtur dhe shpërndarë dezinfektuesin e duarve, kremin e duarve ose losionin e trupit. Ju mund ta përdorni shpërndarësin në kuzhina, dhoma lavanderie dhe banjo.
Dispenzeri i bardhë i sapunit të lëngshëm Vialli S5 ju shpëton nga derdhjet dhe pikimet e panevojshme të sapunit të lëngshëm. Ju mund të përdorni një shpërndarës sapuni të lëngshëm për një zgjidhje higjienike pa probleme. Higjiena tani është bërë më e lehtë me ndihmën e kësaj shpërndarëse sapuni të lëngshëm.
Dizajni funksional dhe elegant i shpërndarësit të sapunit të lëngshëm rrit koeficientin e stilit të çdo hapësire banjo. Është bërë prej plastike për të siguruar qëndrueshmëri. Ju mund të shmangni humbjen e panevojshme të sapunit të lëngshëm për shkak të dozës adekuate të dhënë gjatë përdorimit nga kjo shpërndarës.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Shteti

Prodhuesi

Koha e dërgesës

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit