Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

VICHY MINERAL BLEND 09 AGATE

Kodi i produktit: 
PM_S3384OFI

22.90 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Pudër hidratuese me qëndrueshmëri 16-orë.

Pluhur i lëngshëm.

Pluhur hidratues me bazë uji.

Formula e saj e dritës, me një efekt natyral mbulues, është e pasur me përbërës aktivë kozmetikë të njohur: Ujë termal i mineralizuar nga Vichy, acid hialuronik me origjinë natyrore dhe pigmente minerale.

Kur aplikohet, ajo bashkohet pa probleme me lëkurën dhe e lejon atë të marrë frymë gjatë gjithë ditës për 16 orë shkëlqim.

Dita ditës, gjendja e lëkurës është përmirësuar dhe shenjat e lodhjes janë zvogëluar.

Më shumë informata

Modeli

Vichy

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit