Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

VICHY MINERAL BLEND GYPSUM 03

Kodi i produktit: 
PM_G1HUMB15

22.90 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Vichy Mineral Blend Gypsum 30ml përbërje hidratuese e fondacionit bazuar në mineralizimin e ujit Vichy, acidin hialuronik dhe pigmentet minerale me strukturë të lehtë.

I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

Qëndrueshmëria, zgjat deri në 16 orë.

Lëreni fytyrën të freskët dhe të shëndetshme.

Ngjyra 03.

Më shumë informata

Modeli

Vichy

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit