, ,

Vinç 1 ton, 2.5 m

Disponueshmëria:

Ka stok


57.50 

Ka stok

Krahasoni

Çikrik dore (ngritëse), zinxhir me një kapacitet ngritës prej 1 ton. Gjatësia e zinxhirit të ngritjes dhe lartësia maksimale e ngritjes është 2.5 m.

Makina e çikrikut është manuale.

Frenim i sigurt. Pesha – 8.5 kg. 

SKU: PM_IM9L1XQ3 Kategori: , , Etiketa: ,

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “Vinç 1 ton, 2.5 m”

Nuk ka ende komente.