Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Vinç hidraulik 3T, 145-520mm

Kodi i produktit: 
PM_QNEQXR4R

146.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Është bërë nga profile të forta çeliku. Ka 2 rrota për manovrim më të lehtë. Diapazoni i ngritjes deri në 520 mm, kapaciteti i ngarkesës 3 t. Karakterizohet nga një dizajn i fortë dhe një gamë e madhe ngritëse.

Kapaciteti ngritës: 3 tonë

Lartësia maksimale: 520 mm

Lartësia minimale: 145 mm

Pesha: 39 kg

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Topex

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Vinç hidraulik 3T, 145-520mm”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit