Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Vitamina për flokë SugarBearHair Women's Multi 226 gr

Kodi i produktit: 
PM_G2T1S9BT

29.85 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

SugarBearTM gummies janë një kompleks vitaminash vegjeteriane, shkencërisht të formuluara për çdo tip floku dhe për të dy gjinitë dhe janë të lehta në perdorim.

Ne kemi krijuar një formule ushqyese të Biotins, Acidit Folik dhe Vitaminen C, një kompleks vitaminash për flokët që ofron një ushqim esencial për rritjen e shëndetshme të flokut!
Kjo formulë mbështet njëkohesisht forcimin dhe shkëlqimin e flokut dhe të thonjve!

SugarBearTM janë të prodhuara në USA pa sheqer artificial dhe shije artificiale!

Provojini dhe do shikoni diferencen.

Zëvendesoni energjitë e humbura gjatë ditës me #womensmulti vitamin's nga #SUGARBEARHAIR, produktin më të ri 100 % VEGAN nga USA.
#Womensmulti përmbajnë një kompleks vitaminash (flokë, healthy, fytyrë dhe thonjë) dedikuar për femrat, si me poshtë:
1-Omega 3
2-Vitamina B12
3-Vitamina C
4-Vitamina D2
5-Vitamina D
6-Vitamina E
7-Vitamina B2
8-Vitamina B6
9-Folic Acid
10-Biotine
11-Pantothenic Acid
12-Magnesium
13-Zink
14-VEGAN COLAGEN.

Vetëm dy vitamina në ditë do të mbajnë larg lodhjen dhe stresin nga jeta juaj.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Prodhuesi

Koha e dërgesës

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit