Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Karrige Gaming White Shark GC-481 PIRATE

Kodi i produktit: 
PM_B2R9J1SZ

159.90 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Mbështetëse e butë e mbushur për rehati dhe mbështetje.

Rregullimi pneumatik i lartësisë së sediljes për qëndrim të rehatshëm

Mbështetësja e butë dhe e strukturuar ruan frymëmarrjen dhe siguron rehati gjatë uljes.

Mbështetëse të rehatshme për lehtësimin e lodhjes së krahëve.

Lloji i produktit: Karrige gaming

Materiali kornizës: Dru

Lloji i bazës: 320 mm - Najlon

Jastëk tek koka dhe mbrapa

Materiali Eko lëkur

Ngjyra: E kuqe,zezë

Gjerësia e shpinës: 52 cm

Lartësia e shpinës: 74cm

Madhësia e sediljes: 52 x 52cm

Lartësia e sediljes: 42 - 52cm

Madhësia e rrotës dhe materiali: 50mm - Najlon

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

White Shark

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Karrige Gaming White Shark GC-481 PIRATE”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit