Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Karrige Gaming White Shark Terminator

Kodi i produktit: 
PM_94K36X4W

257.50 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

White Shark TERMINATOR është një karrige lojrash me një sipërfaqe prej poliesteri dhe pëlhurë/ tekstil me ngjyrë të zezë/gri.
Përmasat: 69 x 54 x 127-134,5cm
Materiali i këmbëve: Plastikë
Materiali mbulues: PU
Ngjyra e veshjes: E zezë/ gri
Materiali i kornizës: Metal
Lloji i bazës: Baza me 5 yje/ Plastikë
Jastëk për kokë dhe shpinë
Gjerësia e pasme: 56 cm
Lartësia e shpinës: 83 cm
Madhësia e sediljes: 51 x 52 cm
Lartësia e sediljes: 45,5 – 52,5 cm
Madhësia dhe materiali i rrotës: 60 mm, plastik
Pesha: 20/ 18 kg

Shiko më shumë

Më shumë informata

Prodhuesi

Shteti

Koha e dërgesës

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit