Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Karrige Gaming White Shark Gaming Kings Throne, Kuq/Zi

Kodi i produktit: 
PM_JUQ3QMBI

149.00 

(-12%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Karrige për lojëra KINGS THRONE e cila sjell rehati dhe elegancë në shtëpinë apo zyrën tuaj, duke ju ndihmuar të arrini performancë të lartë, qoftë gjatë një dite me punë në kompjuter apo duke luajtur lojërat e juaja të preferuara. Karrige-ja është e mbuluar me lëkurë. Ajo ka kapacitet prej 130 kg. Ka mundësi të rrotullimit 360°

Jastëk kokë dhe mbrapa

Materiali:Eco Lëkure

Ndërtimi i kornizës: Plastik

Gjerësia e pasme: 67 cm

Lartësia e pasme: 67 cm

Madhësia e ulëses: 48 cm x 48 cm

Lartësia e ulëses: nga 43 cm në 53 cm

Bllokim i pjerrësisë

Kapaciteti: 130kg

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

White Shark

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Karrige Gaming White Shark Gaming Kings Throne, Kuq/Zi”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit