, , , ,

Kufje Gaming White Shark GH-1947 Margay

Disponueshmëria:

Ka stok


19.20 CHF

Ka stok

Krahasoni

White Shark sjell kufje me zë të përsosur dhe kumbues. Kufjet janë të projektuara për lojëra kompjuterike. Ato kanë jastëkë për veshë që do të sigurojnë rehati maksimale për veshët tuaj dhe nuk do të shkaktojë dhimbjen e tyre, pa marrë parasysh kohën e gjatë që ju luani. Sigurisht, posedojnë mikrofon për komunikimet në lojë. Kufjet janë të dizajnuara për lojtarë që duan përvoja unike. Megjithatë, ata mund të përdoren edhe për dëgjim të muzikës apo shikim të filmave. Ata garantojnë një eksperiencë unike që është pjesë e çdo lojë, muzikë apo filmi. Kanë frekuencë prej 20 – 20 000 Hz dhe rezistencë prej 32 ohm. Gjatësia e kabllos është 2m

Ndjeshmëria e mikrofonit: -32 dB ± 3dB
Impedanca mikrofonit: 2200 Ohm
Ndjeshmëri: 62 dB ± 3dB
Frekuenca: 20 Hz – 20kHz
Impedanc: 32Ohm
Diametri i dëgjueses: 50mm
Adapteri: 2×3.5mm, USB 2.0
Gjatësia e kabllos: 2.2m
Dritë:Shumëngjyrësh

SKU: PM_SP9N6PNV Kategori: , , , , Etiketa: , ,

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “Kufje Gaming White Shark GH-1947 Margay”

Nuk ka ende komente.