-11%
, ,

Tastierë Gaming White Shark Shinobi, Mekanike, GK-2022 e bardhë

Disponueshmëria:

Ka stok


39.90  44.90 

Ka stok

Krahasoni

61 butona mekanikë.

Butona mekanikë OUTEMU të nivelit të lojërave me jetëgjatësi 50 M goditje të tasteve.

22 butona anti-GHOST

Dritë e pasme LED RAINBOW me 17 mënyra, shkronja të ndriçuara dhe intensitet të rregullueshëm. Dritat fiken pas 1 minutë pasiviteti / modaliteti “Deep Sleep” pas 30 minutash pasiviteti.

Ndërtim me cilësi të lartë për seanca të gjata dhe të këndshme të lojërave.

E thjeshtë për t’u përdorur me TYPE C> USB 2.0 – kabllo e thurur 1.5 m – pa instalim, thjesht Plug and Play

Përmasat (mm): 290 x 100 x 39 mm

Pesha: 390g

Materiali: Plastikë

Paraqitja “Layout”: US

Ngjyra: Bardhë

SKU: PM_2ZQMH797 Kategori: , , Etiketa: , ,

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “Tastierë Gaming White Shark Shinobi, Mekanike, GK-2022 e bardhë”

Nuk ka ende komente.