Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Wifi Router hAP ac2 (RBD52G-5HacD2HnD-TC)

Kodi i produktit: 
PM_2TOHJHXQ

75.99 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Një pikë aksesi e dyfishtë e njëkohshme, që ofron mbulim Wifi për frekuencat 2,4 GHz dhe 5 GHz në të njëjtën kohë.
Pesë porte Ethernet 10/100/1000 ofrojnë lidhje Gigabit për pajisjet tuaja me tela, USB mund të përdoret për ruajtje të jashtme ose modem 4G/LTE dhe pajisja mbështet përshpejtimin e harduerit IPsec.
Kasë universale e dizajnit të ri lejon që njësia të pozicionohet ose horizontalisht (tavolinë) ose vertikalisht (kasë kullë).
Numri i bërthamave të CPU-së: 4,
Madhësia e RAM-it: 128 MB,
PoE në: PoE pasive,
Tensioni i hyrjes PoE: 18 - 28 V

Shiko më shumë

Më shumë informata

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit